lirik.web.id
a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 #

lirik lagu en music - une edhe ti

Loading...

[teksti i “une edhe ti”]

[chorus]
she my ride or die, we like bonnie and clyde
imagjino, une edhe ti
nuk di shum shkenc po na kem kemistri edhe kur ska me dek
she my ride or die, we like bonnie and clyde
imagjino, une edhe ti
nuk di shum shkenc po na kem kemistri edhe kur ska me dek

[verse 1]
imagjino un e ti kunder botes
nuk tla vet kur zemer ama doren
my gangsta, ajo nuk fol me polic еdhe se punt mi din, e man 100
kur na shohin krеjt na xhelosojn e di sa na dojn
playing with my baby telling her that she annoying
but i like her i’m glad i found her
it’s valentines everyday if i wife her

[pre~chorus]
une jam i jot,i ti je e jamja
kur tkam ty qa mduhen tjera femna
zemer alles klahr, a more vesh
po xhelozojn se pe shojn we the best

[chorus]
she my ride or die, we like bonnie and clyde
imagjino, une edhe ti
nuk di shum shkenc po na kem kemistri edhe kur ska me dek
she my ride or die, we like bonnie and clyde
imagjino, une edhe ti
nuk di shum shkenc po na kem kemistri edhe kur ska me dek
[verse 2]
ja ha zemren kur bohet xheloze, n´ket vakt kush po tshkrun n´telefon
mthot e ki kryt veq me harxho shampon, bon shaka me mu boj shaka me ta
e kam best friend gangsta dashnore, me and my zeshkane kunder botes
keep it real with me baby don’t lie, this love too real we like bonnie and clyde

[pre~chorus]
une jam i jot,i ti je e jamja
kur tkam ty qa mduhen tjera femna
zemer alles klahr, a more vesh
po xhelozojn se pe shojn we the best

[chorus]
she my ride or die, we like bonnie and clyde
imagjino, une edhe ti
nuk di shum shkenc po na kem kemistri edhe kur ska me dek
she my ride or die, we like bonnie and clyde
imagjino, une edhe ti
nuk di shum shkenc po na kem kemistri edhe kur ska me dek


Lirik lagu lainnya:

LIRIK YANG LAGI HITS MINGGU INI

Loading...