lirik.web.id
a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 #

lirik lagu dafina zeqiri – me mungon

Loading...

[teksti i “me mungon”]

[intro]
baby, pse?
te dua

[verse 1]
eshte nate dhe rruga bosh
une e vetme qaj mbi trupin e tij
kete fund nuk e meriton
s’kam as force ta kthej ne jete, serisht
sa me mungon , zemer pse ky fund, no no
me nuk jeton, ai qe doja shume, hou uh

[chorus]
me te kalova shume dhe bashke ne jemi rritur
e njejta rruge dhe shkove, e njoh me mir se veten
te dy me shume se shok mendonim per me teper
me teper baby ehi

[verse 2]
pozitiv gjithmon
jo nuk arrij te dij pse ky inat
ai doren ma leshoj dhe as lamtumire nuk me tha
sa me mungon , zemer pse ky fund, e vetme jam
me nuk jeton, ai qe e doja shume hou uh

[chorus]
me te kalova shume dhe bashke ne jemi rritur
e njejta rruge dhe shkove, e njoh me mir se veten
te dy me shume se shok mendonim per me teper
me teper, baby ehi
me te kalova shume dhe bashke ne jemi rritur
e njejta rruge dhe shkove, e njoh me mir se veten
te dy me shume se shok mendonim per me teper
me teper, baby ehi

[outro]
ti me sheh nga larg po me qesh te une ti
aj qe te me thoj
mbaje koke lart vetem lot s’dua nga ti
no no no no oh woh, hou hou
sa me mungon, zemer pse ky fund?